call call

مقدمه:

در عصر اطلاعات و پیشرفت فناوری، توسعه صنایع بهداشتی و پزشکی بر پایه داده‌های دقیق و تحلیل‌های موثر بسیار وابسته است. اتوآنالایزرهای بیوشیمی به عنوان ابزاری اساسی در تشخیص بیماری‌ها، پیشگیری و درمان آن‌ها اهمیت بسیاری دارند. اما نگرانی‌هایی مانند نیاز به نگهداری، تعمیر و خدمات پس از فروش برای این تجهیزات وجود دارد. در این مقاله، اهمیت حضور شرکت‌های خدمات پس از فروش اتوآنالایزرهای بیوشیمی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

شرکت آنالیز تشخیص فارمد به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حوزه خدمات تعمیرات و نگهداری اتوآنالایزر های بیوشیمی با دریافت مجوز ثالث خدمات پس از فروش از اداره کل تجهیزات پزشکی برای اتو آنالایزر های بیوشیمی برند های SELECTRA و MINDRAY و BIOTECNICA در خدمت آزمایشگاهیان می باشد

اهمیت حضور شرکت‌های خدمات پس از فروش اتوآنالایزرهای بیوشیمی:

1. حفظ عملکرد بهینه: تضمین عملکرد بهینه و دقیق اتوآنالایزرهای بیوشیمی از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت‌های خدمات پس از فروش با ارائه خدمات نگهداری و تعمیرات منظم، به حفظ عملکرد صحیح این تجهیزات کمک می‌کنند.

2. افزایش عمر مفید: با ارائه خدمات پس از فروش موثر، شرکت‌های متخصص توانایی افزایش عمر مفید اتوآنالایزرهای بیوشیمی را دارند، که این امر هزینه‌های تعمیراتی و جایگزینی را کاهش می‌دهد.

3. حمایت از مشتریان: ارائه خدمات پس از فروش باعث ایجاد اعتماد بیشتر مشتریان به برند و محصولات می‌شود. این اعتماد به تدریج باعث افزایش وفاداری مشتریان و افزایش فروش می‌شود.

4. تسهیل در تشخیص مشکلات: حضور شرکت‌های خدمات پس از فروش در تشخیص و رفع مشکلات فنی به صورت سریع و کارآمد کمک می‌کند، که این امر بازدهی تجهیزات را افزایش می‌دهد.

برای استعلام و بررسی اطلاعات شرکت تولیدی وارداتی توزیع کننده و عرضه کننده تجهیزات پزشکی  وشرکت های ثالث خدمات پس از فروش میتوان از طریق بخش “استعلام سامانه اداره کل تجهیزات پزشکی استفاده نمود. توسط این بخش از سامانه میتوان به اطلاعات   شامل موارد ذیل  پی برد

محدوده مجاز فعالیت شرکت های ثالث ارائه دهنده خدمات پس از فروش تجهیزات پزشکی

–    دستگاه هایی که از تعهد خدمات پس از فروش تولید کننده یا نمایندگی آن خارج شده است. دستگاه هایی که فاقد نمایندگی رسمی در کشور بوده و از طریق مجاری قانونی وارد کشور شده اند.
–    دستگاه هایی که تولید کننده یا نمایندگی وی قادر به تأمین خدمات آن نبوده و یا بنا به تشخیص اداره کل تجهیزات پزشکی صلاحیت ارائه خدمات را نداشته باشند. 
–    در موارد خاص بنا به تشخیص اداره کل تجهیزات پزشکی (در شرایط خاص) 
–    در خصوص دستگاه هایی که مشمول تعهد خدمات پس از فروش شرکت سازنده با نمایندگی رسمی می باشند، انجام خدمات پس از فروش توسط شرکت های ثالث پس از اخذ موافقت کتبی و عقد قرارداد رسمی با شرکت اصلی امکان پذیر می باشد. ( تبصره 2 ماده 33 آیین نامه تجهیزات پزشکی کشور)
تبصره: شرکت های ثالث حق دخالت در امور خدمات پس از فروش قانونی و تعیین شده جهت شرکت های نمایندگی رسمی را نخواهند داشت.

ماده دو : الزامات اصلی :

شرکت های ثالث به منظور اخذ مجوز فعالیت از اداره کل تجهیزات پزشکی مکلف به انجام موارد ذیل و رعایت مفاد آن می باشند.

رعایت مفاد آئین نامه تجهیزات پزشکی کشور :

–    تکمیل شناسنامه فعالیت شرکت (ماده 37 آیین نامه تجهیزات پزشکی کشور)
–     رعایت مفاد ضوابط تدوین شده در زمینه خدمات پس از فروش توسط شرکتهای ثالث (همانند شرکت های اصلی) به استناد فصل ششم آیین نامه تجهیزات پزشکی کشور در رابطه با خدمات پس از فروش
–    رعایت تعرفه های خدمات پس از فروش اداره کل تجهیزات پزشکی ( ماده 39 آیین نامه تجهیزات پزشکی کشور)
–    ارائه برنامه مدون و قابل ردیابی برای تأمین قطعات یدکی
–    تأمین امکانات و زیر ساخت ها و سامانه های لازم جهت ارائه خدمات پس از فروش را طبق ضوابط تدوین شده 
–    شرکت های ثالث در صورت تمایل به فعالیت می بایست مدارک و مستندات لازم مطابق ضوابط خدمات پس از فروش ابلاغ شده از طرف اداره کل تجهیزات پزشکی را ارائه و پس از انجام کارشناسی در صورت داشتن شرایط لازم، شناسنامه فعالیت از اداره کل تجهیزات پزشکی دریافت نمایند. (ماده 37 آیین نامه تجهیزات پزشکی کشور)

وب سایت استعلام مجوز ثالث خدمات پس از فروش شرکت ها لینک زیر می باشد

http://report.imed.ir/Additionals/AllAllowedThirdpartyCompany.aspx

لیست شرکت های ثالث خدمات ، استعلام شرکت ثالث ، وبسایت آیمد ، شرکت خدمات ثالث میندری ، شرکت خدمات ثالث هیتاچی ، شرکت خدمات ثالث بی تی شرکت خدمات ثالث میندری 400 ، استعلام شرکت ، مشخصات شرکت ثالث

لیست شرکت های ثاثل خدمات میندری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *